Súťaž s omaľovánkovou hrou TU SOM DOMA

[10. 04. 2017]

Vedeli ste, že k nám prichádza 30% ľudí priamo z ulice? Žijú na lavičke, v stane, aute, squate alebo v nocľahárni a takmer 100% z nich si vďaka Nota bene ukončuje svoje pouličné bezdomovectvo! Posúvajú sa do bezpečnejšieho ubytovania.

UŽ SÚ DOMA v chatkách, ubytovniach, izbách v zdieľaných bytoch. (Porovnali sme interné údaje, kde predajcovia žili pri registrácii do projektu a kde žijú dnes.)

Aby mohli ukončiť nadobro svoje bezdomovectvo, Slovensko potrebuje #cenovodostupnebyvanie. Preto hovoríme o bývaní ako riešení bezdomovectva všade, kde sa dá.

Pomôžte spolu s nami predajcom Nota bene ZÍSKAŤ A UDRŽAŤ SI UBYTOVANIE kúpou OMAĽOVÁNKY TU SOM DOMA za 5,5 eur (polovica pre predajcu). #pomahatjelahke

SÚŤAŽ PRE VÁS:
Vyhrajte PRVÚ PLÁTENNÚ TAŠKU NOTA BENE s prekvapením. Pošlite do 14.5.2017 z omaľovánky vyfarbeného ČERVOTOČ-a a KDE BÝVA (ako komentár alebo správu na FB , alebo na email sutaz@notabene.sk.

Darčeky od Nota bene

Omaľovánkovú hru TU SOM DOMA hľadajte u svojich predajcov Nota bene! :)

Tu som doma je ...

Omaľovánková hra plná  ilustrácií Ivany Šátekovej a Broni Shragge o zvieratkách, ich domčekoch, zvykoch a čo to znamená domov.

Knižka je rozdelená na dve časti. Na ľavej strane sú obrázky zvierat, na pravej strane obrázky ich domčekov. Popri vyfarbovaní a priraďovaní zvieratiek k domčekom sa dozviete zaujímavé informácie o zvieratkách a ich zvykoch. Na predposlednej strane si môžete overiť správne priradené zvieratká a ich domčeky a prečítať si viac o časopise Nota bene, jeho predajcoch a o tom,čo to znamená ocitnúť sa bez domova.

"Všetci potrebujeme mať svoj domov. Líšky, myšky, červotoče aj ľadové medvede. Zvieratká aj ľudia. Domov nie je len strecha nad hlavou. Je to miesto, ktoré vonia dobrým jedlom, mamou, tatom, knižkami. Pri príprave našej knižky sme mysleli na škôlkarov aj školákov. Menšie deti si môžu vymaľovávať obrázky a pritom hádať, ktoré zvieratko žije v ktorom domčeku. Veríme však, že knižka neurazí ani staršie deti. Nájdu si v nej zaujímavé informácie o zvieratkách a môžu sa zamyslieť nad tým, čo znamená mať a nemať domov. A keď dospelí uvidia svieže ilustrácie Ivany Šátekovej a Broni Schragge, schmatnú farbičky tiež." Sandra Tordová OZ Proti prúdu, vydavateľ Nota bene.

Ilustrátorky

Ivana Šáteková a Broňa Shragge

Cena knihy je 5,50 EUR  - predajca si ju kupuje za polovicu.

Aj kúpu omaľovánkovej knihy TU SOM DOMA pomôžete svojmu predajcovi. Pretože cenovo dostupné bývanie ostáva aj naďalej neprekonateľnou prekážkou (nielen) pre ľudí bez domova.

 

 

 

 

Začiatok stránky

Spracované v redakčnom systéme SwiftSite spoločnosti ELET systems.

Web Analytics