Nota bene novinky: Omaľovánková hra o domove TU SOM DOMA, POHODiÁR 2017 a dotlač knihy ZATÚLANÝ GOMBÍK

[05. 12. 2016]

V decembri sme pre Vás pripravili niekoľko zaujímavých noviniek. Vydali sme omaľovánkovú hru o domove TU SOM DOMA, praktický a inšpiratívny diár na rok 2017  POHODiÁR a pre veľký úspech sme dotlačili 3000 kusov prvej ilustrovanej knihy pre deti o bezdomovectve ZATÚLANÝ GOMBÍK.

Tu som doma

Omaľovánková hra o tom, kde bývajú zvieratká a o tom, že domov potrebujem všetci.

"Všetci potrebujeme mať svoj domov. Líšky, myšky, červotoče aj ľadové medvede. Zvieratká aj ľudia. Domov nie je len strecha nad hlavou. Je to miesto, ktoré vonia dobrým jedlom, mamou, tatom, knižkami. Pri príprave našej knižky sme mysleli na škôlkarov aj školákov. Menšie deti si môžu vymaľovávať obrázky a pritom hádať, ktoré zvieratko žije v ktorom domčeku. Veríme však, že knižka neurazí ani staršie deti. Nájdu si v nej zaujímavé informácie o zvieratkách a môžu sa zamyslieť nad tým, čo znamená mať a nemať domov. A keď dospelí uvidia svieže ilustrácie Ivany Šátekovej a Broni Schragge, schmatnú farbičky tiež." Sandra Tordová OZ Proti prúdu, vydavateľ Nota bene.

Knižka je rozdelená na dve časti. Na ľavej strane sú obrázky zvierat a na pravej strane obrážky domčekov. Popri vyfarbovaní a priraďovaní zvieratiek k domčekom sa dozviete zaujímavé informácie o zvieratkách. Na predposlednej strane si môžete overiť správne priradené zvieratká a ich domčeky a prečítať si viac o časopise Nota bene, jeho predajcoch a o tom,čo to znamená ocitnúť sa bez domova.

Cena je 5,50 EUR - polovica pre predajcu


POHODiÁR 2017

 

Pamätáte si na Nota bene DzivIÁR 2016? Tento rok je jeho nasledovníkom Nota bene POHODiÁR 2017- najlepší diár pre budúci rok, kde si okrem kalendára a skvelých ilustrácií môžete čarbať, písať, vyfarbovať, tvoriť, čítať či získať inšpirácie a nápady do života.  Chceli sme vniesť viac radosti a ľahkosti do života, preto je diár vyrobený zo špeciálneho papiera, aby bol ľahký ako pierko. Novinka je tiež jeho šikovný malý rozmer - zmestí sa aj do malej kabelky. Týždeň je na dvojstrane, takže je dosť priestoru zapisovať si (nielen) dôležité udalosti. Oddychujte, experimentujte a plánujte s krásnymi ilustráciami Ivany Šátekovej.

Cena je 6 EUR - polovica pre predajcu

Zatúlaný gombík

Prvé vydanie rozprávkovej ilustrovanej knihy o bezdomovectve pre deti sa vypredalo, čo nás nesmierne teší a motivuje. Pripravili sme preto dotlač a Zatúlaný gombík je opäť v predaji. 

Cena ostáva 7 EUR - polovica pre predajcu

 ------------------------------------------------------

Ako pri iných knihách od Nota bene, aj kúpou omaľovánkovej hry TU SOM DOMA, POHODiÁRu či Zatúlahé gombíka pomôžete svojmu predajcovi. Pretože cenovo dostupné bývanie ostáva aj naďalej neprekonateľnou prekážkou (nielen) pre ľudí bez domova. 

------------------------------------------------------

 

Začiatok stránky

Spracované v redakčnom systéme SwiftSite spoločnosti ELET systems.

Web Analytics