Novinka: Kalendár Nota bene 2018

[28. 09. 2017]

Do nového roka už nie je tak ďaleko a bola by škoda aby nás zastihol nepripravených. Tento rok sme si pre Vás pripravili malú zmenu - namiesto zaužívaného diarú Nota bene, sme sa rozhodli pripraviť ilustrovaný kalendár Nota bene 2018. Od 2. októbra nájdete u svojho predajcu či predajkyne Nota bene okrem nového čísla aj tento ilustrovaný kalendár. Jeho kúpou pomôžete predajcom Nota bene ľahšie prežiť chladné dni.

Ilustrátorka Soosh sa preslávila pôvabnými ilustráciami, ktoré vzdávajú hold otcovskej láske. Niektoré z nich boli súčasťou júnového vydania Nota bene. Pre predajcov časopisu spolu s nami vytvorila tento kalendár. Chceme ním priniesť do vašich dní trochu nehy, blízkosti a tiež vyzdvihnúť tie malé milé veci, ktoré robíme jeden pre druhého.
Sandra Pazman Tordová

Soosh nám poskytla ilustrácie zadarmo, za bez nároku na honorár, za čo jej veľmi pekne ďakujeme.

Pár slov od autorky
Volám sa Soosh a som ilustrátorka. Zo spolupráce s organizáciou Proti prúdu (vydavateľ Nota bene) na tomto kalendári, v ktorom nájdete moje ilustrácie s textami, mám veľkú radosť. Je pre mňa potešením, keď môžem svojou prácou ľudí nielen zabaviť, ale im aj pomôcť a urobiť pre nich niečo zmysluplné. Keď kreslím, na chvíľu sa stávam súčasťou svojho diela, žijem v ňom. Kedykoľvek si sadnem ku kresleniu, usmievam sa. Je to zvláštny pocit, keď zistíte, že sa usmievate na čosi, čo ste práve stvorili vo svojej mysli a položili na papier. Od ľudí dostávam na moje kresby mnoho emotívnych a prekvapivých reakcií. Ak vás moja tvorba zaujala, pozývam vás navštíviť môj instagram @vskafandre a moju webstránku vskafandre.com. Želám všetkým, ktorých tento kalendár oslovil, pokoj, lásku a spolupatričnosť. SOOSH

Kalendár nájdete u svojich predajcov Nota bene od pondelka, 2.októbra 2017.

 

Začiatok stránky

Spracované v redakčnom systéme SwiftSite spoločnosti ELET systems.

Web Analytics